Zadavatel zakázek - DPČ
Siemens
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Mezinárodní společnost hledá zadavatele zakázek, na dohodu o pracovní činnosti. Hlavním úkolem je příjem elektronických zakázek od zákazníka a zadání do SAPu.

Předání na další zpracování a další administrativní úkony spojené se zakázkami (tisk, archivace apod.) Klíčové odpovědnosti : - Příjem elektronických zakázek v MS Outlook - Zadávaní objednávek do programu SAP - Tisk a archivace - Aktivní řešení vzniklých problémů Všeobecné požadavky : - Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou - Úplné středoškolské vzdělání - Znalost práce s PC, excel, word a pod.

znalost programu SAP výhodou / - Schopnost včas a správně zajištění výsledků - Možnost pracovat cca 6-8 hod denně Organization : Siemens Healthineers Company : Siemens Healthcare, s.

r.o. Experience Level : Student (Not Yet Graduated) Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost