Referent oddělení stavebně správního - odbor stavebně správní a regionálního rozvoje
MĚSTO PRACHATICE
Prachatice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní náplň : Výkon státní správy - působnosti obecného stavebního úřadu dle stavebního zákona, souvisejících právních předpisů a zvláštních právních předpisů.

Požadavky pro vznik pracovního poměru : Splnění předpokladů dle 4 zákona č. 312 / 2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů.

Splnění kvalifikačních požadavků vzdělání a praxe dle 13a zákona č. 183 / 2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Kvalifikační požadavky splňuje fyzická osoba, která má : a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, neboc) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.

Kvalifikační požadavky splňuje také fyzická osoba, která má příslušné osvědčení zvláštní odborné způsobilosti podle zvláštního právního předpisu.

Vyloučeno není uzavření pracovní smlouvy s uchazečem, nesplňujícím uvedené kvalifikační požadavky praxe; taková osoba však nebude mít postavení úředníka a bude zařazena do 9.

 • platové třídy do doby splnění požadované praxe. Další požadované znalosti, dovednosti a předpoklady : " dobrá znalost práce na PC, zejména schopnost používat MS Office, vyhledávat na internetu;
 • praxe v užívání dalšího specializovaného softwaru (GIS, ArcGIS apod. výhodou) " řidičský průkaz sk. B a ochota řídit služební vozidlo s dalšími pasažéry" schopnost práce se stavebními dokumentacemi" velmi dobrá schopnost jednání s lidmi i v konfliktních situacích, nekonfliktnost, psychická odolnost" schopnost týmové spolupráce" komunikační a organizační schopnosti " schopnost řešit problémové situace" schopnost analytického myšlení" schopnost a potřeba dohledávání souvislostí k řešeným věcem a promýšlení účinků konání" praxe ve veřejné správě výhodou" znalost problematiky zákona o obcích a příslušné legislativy upravující výkon předmětné agendy výhodou" znalost odboru stavebně správního a regionálního rozvoje výhodouZaměstnancům nabízíme : stabilní zázemí a jistotu včetně pravidelného měsíčního příjmu" dobré pracovní podmínky" dovolenou v délce 25 dnů (200 hodin)" pružnou pracovní dobu" příspěvek na stravování " příspěvek na penzijní připojištění" příspěvek na individuální vzdělávání (jazykové či jiné kurzy)" bezúročné půjčky na vybavení domácnosti či pořízení nebo rekonstrukci bytuPřihlášky s požadovanými doklady doručte v listinné podobě osobně, popřípadě zašlete, na adresu : Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice tak, aby na podatelnu městského úřadu byly doručeny nejpozději 5.

  11.2021 do 12 : 00 hod. Obálku označte "Výběrové řízení - referent stavebního úřadu".

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost