VŠEOBECNÁ SESTRA
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Nemocnice Šumperk a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Nerudova 640 / 41, Šumperk 1 (Šumperk), 78701
  • Přidáno : 7.8.2018
  • Všeobecné sestry bez specializace :

    Náplň práce :

  • specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.
  • Požadujeme :

  • odbornou způsobilosti dle zákona č. 96 / 2004 Sb., v platném znění;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
  • Mzdové podmínky :

  • pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.
  • Nabízíme :

  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice);
  • možnost ubytování.
  • Benefity :

  • nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti :
  • týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč, dotované stravování (oběd za 33,-
  • Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel.

    rodinný tarif, nekuřácké prostředí

    Pracovní doba : 6 : 00-18 : 00 - 12 hod. směna, 18 : 00-6 : 00 - 12 hod. směna. Kontakt : telefonicky, e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)