PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V DOMOVĚ SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM
Charita Frýdek - Místek
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

A11 z : 4 / 5 / 2022 a : 20 / 6 / 2022Požadujeme : - odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách- očkování proti hepatitidě B- předložení výpisu z RT- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování / jednání- empatii- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce- ochota vzdělávat se - schopnost práce na PC- potravinářský průkazVýhodou : - zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním- řidičský průkaz sk.

BNabízíme : - finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 22 tis. - 26 tis.- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)- příjemné pracovní prostředí- 12 hod.

směny v nepřetržitém provozu- smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení - předpokládaný nástup ihned, dohodouNáplň práce : - pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití.

 • pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru- nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti- nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, aktivizace klienta- doprovázení k lékařům, na aktivity- vedení osobní dokumentace klientů včetně nastavování a realizace individuálních plánů.
 • Koordinace poskytování sociálních služeb u určených klientů.- podílení se na přejímání prádla, jeho kontrole, uložení, drobných opravách a úklidu v zařízeníKontakt : e-mailemPřihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30.

  6.2022 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice-pracovník v sociálních službách"), nebo elektronicky na e-mail jobs charitafm.

  cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zasláním uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost