Administrativní pracovník/ice
Stavby COMPLET s.r.o.
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Slezská Ostrava1. kontakt : Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail : použijte odpovědní formulář s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese.

Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat. Požadujeme : - středoškolské vzdělání s maturitou - praxe výhodou- pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace v Excelu a Word, výhodou je znalost účetního programu POHODA)- výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech- psaní hmatovou metodou (všemi deseti)- řidičský průkaz skupiny B výhodouNáplň práce : - Administrativní práce na PC- Práce s dokumenty- Práce s účetním programem POHODA- Všeobecné administrativní úkoly- Skenován a kopírování dokumentů- Pomocné práce- Archivace a zakládání dokumentů- Pečlivá evidence a správa pořízených technologií z dotacíNabízíme : - odpovídající mzdové ohodnocení- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti- podpora dalšího vzdělání- samostatnou a zodpovědnou práci- příjemné pracovní prostředí- účast na firemních neformálních akcíchNástup možný IHNED.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost