SAMOSTNÝ ČLEN OBCHODNÍHO TÝMU PRO OBLAST NÁKUPU, EXPEDICE A PRODEJE
REMACHEM a.s.
Prostějov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Žádost s životopisem zasílejte obratem na e-mail : použijte odpovědní formulářPracoviště : Partyzánská 40, Prostějov. Pracovní doba Po - Pá 7 : 30 - 15 : 30Náplň práce : práce s informačním systémem, koordinace expedice, nákupní objednávky, příprava nabídek, komunikace se zahraničím, tvorba dokumentace, budete komunikovat se zahraničím v angličtině, připravovat materiály pro podporu prodeje, podílet se na vývoji a zavádění nového sortimentu, objednávat zboží, plánovat a jednat s přepravní společností, provádět kontrolu expedice, využívat informační systém Helios.

Požadujeme : týmovou spolupráci, komunikativnost, samostatnost, anglickou konverzaci a korespondenci, řidičský průkaz sk.

B (nepravidelné služební cesty), práci na počítači, ovládání office software. Nabízíme : odměny, 25 dní dovolené, práce v nových prostorách poblíž centra, hrazené stravné v plné výši, práce na hlavní pracovní poměr, podíl na obchodním výsledku firmy, pravidelná základní mzda plus měsíční prémie dle výkonu, vhodná dostupnost, parkování v arealu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost