Regionální obchodní poradce - okres Jindřichův Hradec
TIMAC AGRO CZECH s.r.o.
Jindřichův Hradec, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pojď s námi pomoct zlepšit kvalitu půdy a rostlin! TIMAC AGRO hledá Regionálního obchodního poradce. Co tě na pozici čeká?

 • Každodenní kontakt s našimi zákazníky v terénu. - Rozšiřování portfolia zákazníků. - Analýza potřeb farmářů, hledání a navrhování optimálního řešení individuálně pro každého farmáře a následné uzavírání obchodů.
 • Aktivní seznamování farmářů s tím, jak jim dokážeme pomoct díky našim produktům s patentovanými technologiemi, které jsou přímo vyvíjené naší společností ve Francii.
 • Poprodejní péče kvalitní servis o zákazníky je pro nás na prvním místě.Požadujeme : Co u tebe hledáme? - Selský rozum! Ano, schopnost samostatně řešit každodenní výzvy a rychle se učit je pro nás to nejdůležitější.
 • A když k tomu přidáš skvělé organizační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost, je práce tvoje! - Náš Obchodní poradce by měl mít zkušenosti v oblasti obchodu nebo zemědělství (ať v rámci studia, předchozího zaměstnání nebo třeba pokud pocházíš ze zemědělské rodiny všechno se počítá!) - Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě (každý den strávíš v terénu, osobní automobil pro služební i osobní účely je zajištěn).
 • Nabízíme : - Stabilní zázemí silné skupiny s vlastními prémiovými produkty a patentovanými technologiemi budeš prezentovat produkt, za jehož kvalitou si můžeš stát.

 • Intenzivní a kvalitní školení nejen na začátku Tvé kariéry u nás. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - K fixnímu platu neomezeně vysoké provize z realizovaných obchodů.
 • Záleží jen na tobě, jak vysoký Tvůj plat bude. - Širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, sick days, stravné, automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely, kafetérie, multisport karta a další).

 • A v neposlední řadě krásnou a smysluplnou práci v přírodě.Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost