Obsluha plnící linky v Pivovaru Tišnov
Pivovar Tišnov s.r.o.
Tišnov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mailemDo provozu minipivovaru Pivovar Tišnov hledáme kolegu / kolegyni na pozici Obsluha plnící linky. Pracovník v pivovaru je podřízen vedoucímu výroby a zajišťuje proces obsluhy plnící linky a pomocné práce v pivovaru.

Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, ŽL nebo ZTP výhodou. Termín nástupu : dohodou.Náplň práce : o Ovládá přidělené stroje a zařízenío Zajišťuje plynulý chod a obsluhu plnící linky (poloautomatu)o Operativně řeší vzniklé poruchy technologie ve spolupráci s údržbouo Ve spolupráci s ostatními pracovníky pivovaru udržuje pořádek v celém provozuPožadavky : o Ochota pracovat v nepravidelném provozu - 8 / 12 hod.

směny / víkendy (v případě potřeby)o Pečlivost, zodpovědnost, pracovitosto Fyzická zdatnosto Základní znalost práce s PC, MS Office na uživatelské úrovni výhodouo Zkušenost v potravinářském provozu výhodouo ŘP B - výhodouNabízíme : o Jedinečnou příležitost podílet se na vzniku řemeslného pivao Tým fajn kolegů, kteří táhnou za jeden provazo Možnost profesního růstuo Bonusové pivo, pivo na dovolenou, Vánoce a narozeniny zaměstnance, sleva na nákup veškerého sortimentu, pivo v samoobslužném baru pivovaru za zvýhodněnou cenu, sleva na prohlídku pivovaru s ochutnávkou a na akci Jeden den sládkemŽivotopisy zasílejte : na info pivovartisnov.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost