ASISTENT/KA PRODEJE
Kaufland Česká republika v.o.s.
Poděbrady, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Poznámka k pracovní době : Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.Poznámka k místu výkonu práce : Budovaná prodejna Poděbrady.

Co tě u nás bude bavit- Díky tvé práci najdou naši zákazníci vždy dostatek zboží v regálech- Čerstvost je základ, proto budeš také dohlížet na kontrolu kvality a cenového značení- Pravidelná komunikace se zákazníky při práci na pokladnách, informacích a obslužných pultech- Voňavá práce při dopékání pečiva- Další různorodé úkoly, které souvisí s prací v obchoděCo za to dostaneš- Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele, plný úvazek (možnost kratšího úvazku)- Nástupní mzdu 26 000 Kč, po 1.

roce ti ji navýšíme na 27 000 Kč a po 2. roce na 28 000 Kč- Benefitní systém Cafeteria - vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky- Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené- Příspěvek na stravování- Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény- Možnost kariérního růstu- Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1.

školní den- Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)- Odměníme tě za pracovní jubilea (např.

za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)- Vánoční balíček- Baby balíček při narození dítěte- Firemní akce (např.

vánoční večírek, grilovačka)- Parkování zdarmaJak si tě představujeme- Mezi lidmi jsi jako ryba ve vodě a rád zákazníkovi pomůžeš- Pokud už máš nějaké pracovní zkušenosti z obchodu, budeš mít výhodu- Rád se naučíš novým věcem i v rámci ostatních oddělení- Nevadí ti se prostřídat s kolegy a pracovat i o víkendech a svátcích- Máš čistý trestní rejstřík Kontaktujte nás e.

mailem nebo telefonicky Po - Pá v době od 9 : 00 - 15 : 00 hod.Výběrové řízení : Kongresové centrum Lázeňská kolonáda, nám.

T. G. Masaryka 433, Poděbrady dne 13.06.2022 v době od 8 : 00-17 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost