OŠETŘOVATEL/SANITÁŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ s náborovým příspěvkem
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Třebíč, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : o pod odborným dohledem všeobecné sestry nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu poskytuje ošetřovatelskou péči / provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče.

Požadujeme : o akreditovaný kvalifikační kurz ošetřovatel / sanitář (certifikovaný kurz) či jinou odbornou způsobilost dle zákona č.

96 / 2004 Sb.,o zdravotní způsobilost k výkonu práce a fyzickou zdatnost,o smysl pro týmovou práci,o trestní bezúhonnost,o očkování proti hepatitidě A.

Nabízíme : o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,o 6. / 4. platová třída,o náborový příspěvek až 40.

000 Kč,o benefity : - finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost