Vychovatel školní družiny v ZŠ
Základní škola a Mateřská škola Mozaika
Mnichovice
před 2 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Myšlínská 30, 251 64 MnichovicePrvotní kontakt : - e-mail : tana.kadlecova montessorimozaika.cz- tel.

728 023 694, po-pá : 8 : 00-15 : 00Upřesňující údaje : o Vás čeká : Práce s dětmi ve věku 6-15 let v respektujícím prostředí s použitím metody Marie MontessoriCo požadujeme : 1) Splnění požadavků zákona o pedagogických pracovnících (Zákon č.

563 / 2004 Sb.)2) Vzdělání Association Montessori Internationale, respektive NAMTA, pro vzdělávání dětí 6-12 a / nebo 12- 15 let2) Znalost angličtiny 3) Dobrou znalost práce na PC Nástup možný ihnedZaměstnanecké výhody : Stravování za zaměstnaneckou cenu, 8 týdnů dovolené dle zákona, příjemné prostředí s možností dalšího rozvoje, kurzy, školení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost