RECEPČNÍ/ASISTENTKA V NSG MORISON
NSG MORISON Advisory s.r.o.
Praha 1, Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Personálka.cz

Jste pohodový a usměvavý člověk? Domluvíte se dobře anglicky osobně, písemně i při telefonických rozhovorech? Máte ráda různorodou práci a umíte si vše dobře zorganizovat?

Chcete mít jasně danou pracovní dobu bez dlouhých přesčasů?

Pak hledáme do našich kanceláří v Praze 1 právě Vás!

CO JE DŮLEŽITÉ

Jsme poradenská firma a zastupujeme naše klienty v právních záležitostech, zpracováváme daňová přiznání velkých firem, děláme audity, oceňujeme firmy i jejich majetek : naše recepční proto musí působit ve všech směrech profesionálně a příjemně : nosit odpovídající oblečení, být upravená, velmi dobře komunikovat.

  • a to i při osobním setkání v rámci výběrového řízení.
  • Anglicky u nás sice nebudete mluvit stále, ale přesto je třeba, abyste mluvila plynule, dobře rozuměla i v telefonu, dokázala telefonicky převzít i předat vzkazy, uvedla anglicky klienty na jednání a nabídla jim dobrou angličtinou občerstvení.

    A do třetice : chceme někoho, kdo chce opravdu dělat práci recepční / asistentky a nebere to pouze jako práci na několik měsíců, než si najde něco, co lépe odpovídá jeho vzdělání nebo zaměření.

    Hledáme někoho, koho bude taková práce bavit , kdo má rád vše kolem sebe v pořádku a dovede být příjemný ke klientům i kolegům a zůstane u nás alespoň několik let nebo trvale.

    Na takovou kolegyni se už všichni těšíme!

    Jaká bude Vaše práce

    Práce Vám bude určitě rychle utíkat. Střídají se v ní pravidelné asistentské úkoly s komunikací s našimi klienty i kolegy.

    Hlavní část pracovní doby bude na recepci s kolegyní, v okrajových časech se budete střídat. Proto budete pracovat střídavě od 8 : 30 16 : 30 hod a od 10.00 18.00 hod.

    Vaším úkolem bude :

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Koordinace schůzek a kalendářů vedení společnosti, vedení rezervací zasedacích místností
  • Vyřizování příchozí a odchozí korespondence, práce s datovými schránkami
  • Administrativní podpora (kopírování, scanování, zadávání dat do PC)
  • Vyřizování telefonických hovorů v češtině i v angličtině
  • Osobní komunikace s klienty, jejich vítání a uvádění do zasedacích místností
  • Zajištění poštovních a kurýrních služeb a občerstvení
  • Vaše zkušenosti, dovednosti a vzdělání

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo vyšší (práce je vhodná i pro studentky magisterského studia, pokud mohou pracovat na plný úvazek)
  • Zkušenost s prací na podobné pozici jsou výhodou
  • Maturita z angličtiny a / nebo dobrá komunikační úroveň angličtiny
  • Příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní a aktivní přístup
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office) a práce s běžnou kancelářskou technikou
  • Spolehlivost, flexibilita, samostatnost
  • Pracovní doba

    Pracovní doba Vám umožní díky domluveným směnám a střídání s další kolegyní snadné vyřizování osobních záležitostí. Budete pracovat střídavě od 8.

    30 16.30 hod a od 10.00 18.00 hod.

    Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci s dlouhodobou pracovní perspektivou na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) ve směnách 8.30 16.30 hod a 10.00 18.00 hod.
  • Přátelský kolektiv ve stabilní poradenské firmě
  • Dobré platové podmínky a řadu zajímavých benefitů
  • Pracoviště s výborným dopravním spojením v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí
  • Datum nástupu : co nejdříve

    Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis a pár slov o sobě, o tom, co děláte rád / a o Vašich plánech.

    Pokud chcete, abychom Vás zařadili do databáze kandidátů NSG MORISON, přiložte prosím svůj Souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla 1-3 roky).

    Těšíme se na Vaši písemnou odpověď a přejeme Vám hezký den.

    Lída Johanovská a Lucie Korábová

    HR oddělení NSG MORISON

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.