MISTR DÍLNY VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ
KOVONA a.s.
Lysá nad Labem, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVONA a.s. .

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství :

Požadujeme : SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření, praxi na obdobné pozici, znalost technologií práce s plechem, orientaci ve výkresové dokumentaci, dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP-výhodou, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.

Náplň práce : organizování práce zaměstnanců svěřeného úseku, schvalování a koordinace jednotlivých zakázek, zabezpečování plynulého chodu dílny, pracování s podnikovým informačním systémem, zajištění kontroly kvality.

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, smlouvu na dobu neurčitou, závodní stravování se zajímavým příspěvkem, příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity, zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy, bez vlivu automotive, vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu, sick days, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod.....

Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1roce zaučení.

Kontaktovat nás můžete v pracovní dny telefonicky 7 : 00 - 15 : 30 hod. nebo e-mailem.

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)