SENIOR ANDROID APLIKAČNÍ VÝVOJÁŘ/KA
2N Telekomunikace
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Dobrý den,jmenuji se Radim Girgaš a ve 2N mám na starosti oddělení softwaru, které zahrnuje vývoj softwaru pro dveřní komunikátory, docházkové a přístupové systémy nebo odpovídací jednotky.

Na tyto produkty jsou pak následně navázané naše cloudové služby, mobilní i desktopové aplikace a další. Naše zařízení patří k nejlepším ve své třídě a prodávají se po celém světě jako součást komplexních přístupových, zabezpečovacích nebo home automation systémů.

Jsou výjimečné svou kvalitou a funkcemi, které neustále zlepšujeme. Průběžně sledujeme technologické trendy - do vývoje jsme adoptovali agilní metodiky vývoje a používáme nástroje jako např.

GIT, JIRA nebo GitLab CI. Software vyvíjíme pro několik platforem a součástí je i automatické testování.Hledám nové lidi, kteří mají velké zkušenosti s vývojem aplikací v Androidu, stále je baví učit se nové věci, a těší je sdílet své zkušenosti s ostatními kolegy.

Co u nás budete dělat* Vývoj pro zařízení postavená na Android OS (typicky launcher, aplikace pro hovory, customizované settings, .

 • 2N rozvíjí vlastní portfolio odpovídacích jednotek postavených na Android OS* Budete součástí týmu vyvíjejícího komplexní projekty, propojující interkomy, odpovídací jednotky, mobilní aplikace atd.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost