Provozní elektrikář ZZC PoS Bělá Jezová
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Bělá pod Bezdězem, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Prvotní kontakt : Telefon : 773 020 831E-mail : mdufek suz.czSUZ MV je organizační složka státu zřízena ministrem vnitra.

Je provozovatelem přijímacích,pobytových, integračních azylových středisek, zařízení pro zajištění cizinců a Center na podporu integrace cizinců.

Poskytuje zejména ubytovací, stravovací, psychologické, sociální, vzdělávací a poradenské služby a zajišťuje také volnočasové aktivity.

Praze sídlí vedení organizace a jsou zde pracoviště, která centrálně zajišťují činnosti administrativně - správní, ekonomické a metodické.

Jaké znalosti a dovednosti by Vám neměly chybět : - vyučen / a v oboru - odborná způsobilost - vyhláška 50 / 1978 Sb.- ŘP skupiny B- odpovědný přístup k plnění pracovních úkolů při údržbě areálu- multikulturní toleranci- schopnost samostatné práceCo bude náplní Vaší práce : - oprava a údržba elektrických instalací- kontrola přenosného elektrického nářadí se záznamem výsledku revize- obsluha energetických zařízení o výkonu do 1MW- pravidelná kontrola technologických zařízení- spolupráce při realizaci revizí- údržba areálu- pracovní úvazek 40 hod.

týden dle rozpisu směn- platové zařazení dle NV 341 / 2017 Sb. v platném znění + osobní příplatek + příplatek za neurozátěž- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlouženíTermín nástupu - dohodouInformace o naší organizaci můžete získat na www.

suz.cz výhody zaměstnance státní organizace (jazykový bonus, Multisport karta)- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna- stravování v místě pracoviště- čerpání FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost