Odborní asistenti v administrativě
Prague Civil Society Centre, nadační fond
Praha-Nové Město, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontakt : použijte odpovědní formulář Pracovník se bude zabývat řízením a hodnocením projektů Prague Civil Society Centre v regionu východní Evropy a Střední Asie, jakož i komunikací s místními partnery, přípravou relevantní interní dokumentace, veřejných zpráv, výzev apod.

Požadujeme vyskoškolské vzdělání v relevantním oboru ( mezinárodní vztahy, politická / sociální studia, média, lidská práva) anebo odpovídající minimálně tříletou praxi v nevládním sektoru, dále všeobecný rozhled a znalost problematiky a regionu působení Centra.

Podmínkou je vynikající znalost ruštiny a angličtiny, slovem i písmem výborná znalost MS Word a Excel, základy kyberbezpečnosti a zkušenosti se správou databází.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost