SERVISNÍ TECHNIK – KLIMATIZACE
AC Jobs
Moravskoslezský kraj
před 6 dny

Rozjíždíme novou pobočku a hledáme schopného SERVISNÍHO TECHNIKA KLIMATIZACE! Pokud máte vyhlášku 50 6, zkušenosti s opravami elektro nebo přímo klimatizací a vzduchotechniky, na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • oprava a servis klimatizačních jednotek, vzduchotechniky, chladicích zařízení
  • řešení problémů
  • cestování k zákazníkům v daném regionu
  • Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání elektro
  • zkušenosti s opravou elektro nebo klimatizace nebo vzduchotechniky
  • řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • automobil i k soukromým účelům (po zapracování)
  • smlouva na neurčito
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • čtvrtletní prémie
  • Požádat