Specialista BOZP/PO
Digiteq Automotive
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?* Správa manažerské webové aplikace v oblasti BOZP / PO* Školení zaměstnanců v rámci aplikace a aktivní spolupráce s ext.

dodavatelem při zavádění systému* Pravidelné návštěvy poboček v Praze / MB / Plzni - hodnocení rizik na pracovištích* Spolupráce s ext.

dodavatelem služeb v oblasti BOZP / PO* Řešení nedostatků a nálezů v rámci auditů a pravidelných kontrol* Spolupracovat při zajištění kontrol a revizí BOZP / PO* Komunikace s manažery zodpovědnými za dané úseky* Pravidelný reporting na manažerské úrovni### Na co se u nás můžeš těšit?

 • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji* Snížený pracovní úvazek (37,5 hod. / týden)* Pružnou pracovní dobu* 5 týdnů dovolené* Sick days* Možnost práce na Home Office* Flexi volno (dohoda o napracování poskytnutého volna)* Příspěvek na stravování (stravenka v hodnotě 100 Kč)* Systém Cafeteria (od 4 000 Kč / rok)* Zprostředkování karty Multisport* Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč / měsíc* Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky* T-Mobile Program tarify i pro rodinné příslušníky* Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti* Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč* Řadu firemních akcíZní to jako práce, kterou aktuálně hledáš?
 • Zašli nám své CV.Těšíme se na setkání s Tebou!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost