Asfaltér / obsluha mechanizace
Ostravské komunikace, a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky v pondělí - pátek 7 : 00 - 14 : 00 hodin. Tel. : 595 621 432, e-mail : pastrnakova okas.

czPráce u strojní pokládky asfaltových směsí.Požadujeme : - schopnost pracovat v kolektivu finišerové čety- praxe v oboru podmínkou- samostatnost, zodpovědnost, výkonnost- ochota učit se novým věcem, flexibilita časová a místní- řidičské oprávnění skupiny sk,"C" výhodou - není podmínkou- strojnický průkaz na finišer, smykový nakladač a válec výhodou - není podmínkouZaměstnanecké výhody : náborový příspěvek až 45 000 Kč, 5 dnů dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na rekreaci a rehabilitaci, zvýhodněné půjčky, vzdělávací kurzy a školeníNástup od : ihned nebo dle dohodyDoba určítá 1 rok s možností prodloužení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost