Provozní ve stravovacích zařízeních a pomocný pracovník v keramické dílně
KATY PATY design, s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : - Benátecká 1479, Brandýs n. L.-Stará Boleslav Prvotní kontakt : - e-mail : použijte odpovědní formulář Upřesňující údaje : - 50 - 75 % činnosti - výstupní kontrola ručně barvených porcelánových výrobků - podmínkou je vynikající barvocit (schopnost přesně identifikovat barvu na příslušných stupnicích, např.

Pantone, CMYK apod.), specifické vzdělání pro tuto část práce není třeba, vítán je řidičský průkaz B - 25 - 50 % činnosti - zabezpečení stravování dlle 262 zák.

práce - podmínkou je vyučení v oblasti stravovacích zařízení (kuchař, provozní restauračního zařízení apod.) a splnění hygienických předpisů - Nekuřácké pracoviště - Český jazyk postačuje na jednoduché úrovni, vítána jednoduchá znalost němčiny či ruštiny - Poznámka : : Poměr obou činností závisí na poptávce po výrobcích zaměstnavatele Zaměstnanecké výhody : - příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování v případě bydliště nad 100 km

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost