kontultant/ka O2 prodejny
Annonce
Kyjov, CZ
před 6 dny

Pracoviště : Svatoborská / , Kyjov. Láká tě prodej? Nebo máš motivaci něco dokázat? Jako konzultanti začínali skoro všichni naši vedoucí i současný ředitel O Prodejen Honza Nekovář.

Na nic nečekej a udělej první krok pro svůj úspěch ještě dnes! Průměrná mzda fixu včetně provizí je Kč - Kč dle výkonu. Provize nejsou omezené, můžeš si vydělat i více.

Je to jen na tobě. Neomezený tarif, soutěže, týmové akce a další benefity najdeš níž. CO TĚ ČEKÁ? Školení na prodejně. Naučíš se všechno, co potřebuješ jako konzultant umět a znát, tedy i prodávat.

prodejně ti do začátku pomůže zkušenější kolega. se zákazníky, kteří přijdou do prodejny. Denně naživo nebo po telefonu.

hodinové pracovní směny. ÚSPĚCH? ANO, POKUD SE NEBOJÍŠ mluvit a umíš naslouchat. Když zákazníka "rozmluvíš", dokážeš toho víc nabídnout.

Každá nabídka může znamenat i prodej, učit se nové věci. I naši nejúspěšnější konzultanti s námi zkusili prodávat poprvé, nových technologií.

Staneš se expertem na telefony, aplikace a nejnovější vychytávky! Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu.

Každé roky příspěvek až Kč na nový telefon. Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. Body do O Knihovny v roční hodnotě Kč na e-knihy nebo audioknihy.

Multisport kartu - nadupanou vstupenku do wellnes a fitka. týdnů dovolené pro odpočinek. Stravenky v hodnotě Kč (O přispívá Kč).

Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě. Kontakt na mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost