KLINICKÝ FARMACEUT
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Třebíč, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : o zajišťování klinicko-farmaceutické péče - bezpečné, účelné a efektivní farmakoterapie,o mezioborová spolupráce s lékaři, zdravotnickými i ostatními pracovníky při komplexní péči o pacienta.

Požadujeme : o vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie,o specializovaná způsobilost klinického farmaceuta podle zákona č.

95 / 2004 Sb. nebo zařazení do oboru klinické farmacie jsou vítány,o smysl pro týmovou práci,o komunikační schopnosti,o zdravotní způsobilost.

Nabízíme : o perspektivní a stabilní zaměstnání na moderním pracovišti,o platové ohodnocení dle tarifuo dovolená 25 dnů,o benefity : o příspěvek na závodní stravování,o příspěvek na penzijní připojištění až 700 Kč / měsíc,o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,o příspěvek na vybraná očkování,o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),o sociální výpomoc.

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost