Projektový manažer/ka pro vývoj logistického systému
E LINKX a.s.
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Projektový manažer pro vývoj logistického systému. Staň se součástí našeho týmu.

Pracovní náplň : - kompletní vedení přiděleného projektu- zodpovědnost za realizaci projektu (analýza požadavků, návrh řešení, stanovení rozpočtu, časový harmonogram, organizace, implementace)-

konzultační a technická podpora zákazníka- úzká spolupráce s vývojovým týmemCo požadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání- předchozí praxe při řízení SW projektů nutností-

samostatnost a zodpovědný přístup- komunikační dovednosti- zkušenost s vedením týmu (programátor, tester)V případě nástupu nabízíme : -

zajímavou práci s možností seberealizace - motivující finanční ohodnocení - zázemí stabilní firmy - bohatý benefitní program Více na použijte odpovědní formulář Nástup dle dohody nebo ihned.

Pracoviště Ostrava. Mzdové ohodnocení dle zkušeností / seniority. V případě zájmu zašlete životopis na email použijte odpovědní formulář