Service Level Analyst
NTT Czech Republic s.r.o.
Praha
před 7 hodinami
source : Hitprace

MVP : Milevská č.p. 2095 / 5, Krč, 140 00 Praha 4Kontakt : Frantová Veronika, e-mail : veronika.frantova dimensiondata.comAnalýza dat, automatizace a vytváření reportů pro klienty.

Práce s vizualizačními nástroji.Nutná předchozí zkušenost s datovou analýzou a tvorbou reportů v oblasti informačních technologií a manage services.

Zkušenost s business intelligence je výhodou. Angličtina komunikativní. Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti.

Zaměstnanecké výhody : Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným5 týdnů dovolené3 tzv. Sick Days ročněNáhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročněNotebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardůPříspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.

000 Kč měsíčně (po zkušební době)Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době)Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 85 Kč s 55% dotací firmouObčerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost