POKOJSKÁ
Olympic Palace s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

POKOJSKÁ Kontakt : pí Sedláková Lucie, tel. : 778722241 (od 8 : 30 do 15 : 30h), e-mail : lucie.sedlakova olympic-palace.

cz (zaslání životopisu předem na e-mailovou adresu) Doplňujeme náš tým o šikovné lidi a nabízíme stabilní prostředí v novém hotelu v centru KV.

Hledáme zaměstnance se zkušenostmi z hotelového provozu, kteří chtějí pracovat. Možnost proškolení. Požadujeme : - spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, časovou flexibilitu, základní znalost RJ (alespoň hovorově), AJ vítána Nabízíme tyto benefity : Stravování po 3 měsících zdarma, příplatky soboty, neděle, svátky, prémie dle výkonu.

Po 6 měsících : příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity, bonusy využívající Flexi Pasy, po roce možnost dalších benefitů Místo výkonu práce : Zámecký Vrch 41, Karlovy Vary, 360 01

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost