Seřizovač robotických technologií
BRISK Tábor a.s.
Tábor
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : seřizování robotických technologií, vstřikolisů na plasty i montážních automatických linek na úseku autoelektroniky, metodické řízení obsluhy pracovišť, zaškolování nových pracovníků, evidence informací o průběhu výroby.

Požadované vzdělání : vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník.

Zaškolení na pozici od zkušeného instruktora a dále přímo od výrobců strojů. Dále požadujeme : Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, komunikativnost, práce s PC, osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 Sb.

výhodou.Náborový příspěvek : 10.000 KčZájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně a řadu dalších benefitů.Kontakt e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost