cukráři
SEMAG spol. s r.o.
Havířov, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SEMAG spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Lidická 886 / 43, Havířov 1 (Havířov), 73601
  • Přidáno : 5.12.2018
  • Cukráři (kromě šéfcukrářů) :

    Požadujeme :

    výuční list v oboru cukrář / ka podmínkou

    praxe v oboru

    VÁŽNÝ ZÁJEM O PRACOVNÍ POZICI, DOBROU MANUÁLNÍ ZRUČNOST, PRACOVNÍ MORÁLKU, ZODPOVĚDNOST

    ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav, čistý trestní rejstřík

    Náplň práce :

    příprava korpusů, náplní, krémů

    příprava dezertů, zdobení dortů do finální podoby

    ranní a noční směny

    Způsob kontaktu : Životopis zasílejte s průvodním dopisem. Osobní schůzku nutno dohodnout předem.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)