Odborný pojišťovací poradce, poradkyně - přepážkoví pracovníci
UNIQA pojišťovna, a.s.
Valašské Meziříčí
před 3 dny
source : Hitprace

ODBORNÝ POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCINástup možný ihned.POŽADUJEME : komunikativní dovednosti, efektivní plánování své práce a času, vytrvalost a schopnost učit se novým věcem, min.

SŠ vzdělání s maturitou, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita.NABÍZÍME : přidělení skupiny stávajících klientů do péče, nadstandartní příjmy a finanční podpora v prvních 3 letech, propracovaný systém odborného a obchodního vzdělání, denní podpora manažera - jak hledat a kontaktovat klienty, jak vést obchodní jednání a dosahovat kvalit profesionálního poradce, jak stabilizovat a rozšiřovat kmen vlastních klientů, uznání okolí a kvalitní zázemí prestižní mezinárodní společnosti, bohatý benefitní systém, zájezdy a jiné ceny pro výherce našich soutěží.

Fixní plat + provize, propracovaný a bezplatný systém školení.PRVNÍ KONTAKT : Životopisy zasílejte e-mailem : norbert.michalek uniqa.

cz , telefonicky na čísle 605 285 338. ov. 27.7.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost