Obráběč/ka kovů - horizontář, operátor/ka CNC stroje
GETURA PLUS, spol. s r.o.
Libina, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - obsluha CNC horizontální vyvrtávačky (systém Heidenhain) - spolupráce s kontrolou kvality, technologem a dalšími kolegy- znalost měření Požadujeme po Vás : - vyučení v oboru obráběč kovů, příp.

SŠ vzdělání ve strojním oboru - praxe s obsluhou CNC strojů výhodou - samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací výhodouCo Vám můžeme nabídnout : - možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 20 let- technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami - možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj - odpovídající platové ohodnocení a benefityPracovní smlouva : na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Jedná se o malosériovou výrobu, po zapracování se ve mzdě bude promítat úkolová složka. Nástup možný ihned. Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 00, 14 : 00 - 22 : 00, 22 : 00 - 6 : 00.

Kontakt : telefonicky, e-mailem, vždy si prosím dopředu domluvte termín návštěvy na uvedeném tel. čísle nebo přes email.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost