Psycholog - Revizní pracoviště
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)
Praha, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Senovážné nám. 872 / 25, 110 00 Praha 1 (dočasně Novoborská 327 / 8, Praha 9, Hostivař) KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Živčáková Hana, tel.

222 122 228, e-mail : pam npicr.czNárodní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na poziciPSYCHOLOG - REVIZNÍ PRACOVIŠTĚHlavní náplň činnosti : Stěžejní náplní činnosti revizního pracoviště je na základě odborného přezkumu ověřit, zda stanovené vzdělávací potřeby a možnosti žáka definované ve Zprávě ŠPZ a / nebo Doporučení ŠPZ odpovídají skutečnosti.

Vyhodnocení dokumentů určených k revizi po formální a obsahové stránce. Vydefinování potřebných základních odborných kompetencí revizního týmu, jeho sestavení a vedení v rámci dané kauzy.

Odborné posouzení příslušných podkladů ze spisové dokumentace ŠPZ vztahující se ke konkrétnímu žákovi. Komunikace se školskými poradenskými zařízeními a školami.

Zpracování podkladů pro závěry revizního šetření, zhotovení závěrečné revizní zprávy. Revizní šetření je realizováno v místě působení daného ŠPZ, dále probíhá návštěva školy, kterou daný žák navštěvuje (revizní tým vyjíždí v rámci celé ČR).

Celé šetření je založeno na týmové spolupráci.Požadujeme : Magisterské vzdělání v oboru psychologie, praxi min. 8 let v pozici psycholog v poradenském zařízení (PPP nebo SPC), popř.

ve školním poradenském pracovišti, orientace ve vzdělávacím a poradenském systému v ČR, orientace ve školské legislativě a souvisejících strategických dokumentech, výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnost práce s rozsáhlejšími texty, dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet), zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti, občanskou a morální bezúhonnost.

Nabízíme : Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1., 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené, možnost zapojení do programu MultiSport, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass), pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

Předpokládaný nástup : dohodouMísto výkonu práce : Praha, Senovážné nám. 25 (dočasně Novoborská 327 / 8, Praha 9, Hostivař) Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 20.

3. 2020 na e-mail pam npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Psycholog" pro revizní pracoviště".NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č.

110 / 2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

Poznámka : Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne 1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost