Elektroinženýr
ROmiLL,spol. s r.o.
Brno, Česká republika
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ROmiLL,spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Tkalcovská 799 / 14, Brno 2 (Brno), 60200
  • Přidáno : 2.1.2019
  • Inženýři elektrotechnici a energetici :

    případě zájmu pošlete svůj životopis na email : mw romill.cz

    Společnost ROmiLL je ryze česká společnost zaměřená na výzkum, vývoj a inovace ve dvou velmi perspektivních oborech :

  • Zařízení pro průmyslový mikrovlnný ohřev,
  • Technologie pro výrobu a skladování krmiv (zemědělská technika).
  • Hlavním cílem společnosti je uspokojit náročné a individuální požadavky zákazníků a nabídnout jim nadstandartní péči za předpokladu vysoké odbornosti kvalifikovaných pracovníků.

    Nyní ROmiLL, spol. s r.o. přijme kolegu do mikrovlnné divize na hlavní pracovní poměr na pozici :

    ELEKTROINŽENÝR, VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK PRO MIKROVLNNÁ ZAŘÍZENÍ

    Pracovní náplň :

  • Vývoj a výroba mikrovlnných průmyslových zařízení;
  • Navrhování automatizovaného systému pro řízení MW generátoru a obslužných manipulátorů

  • Vytváření modelů, celých sestav, nebo jednotlivých komponent, zajištění technické dokumentace, včetně provádění výpočtů, sestavování prototypů a jejich testování;
  • Optimalizace technologie za účelem minimalizace výrobních nákladů;
  • Úzká spolupráce a komunikace především se zákazníkem (výrobním závodem);
  • Technická realizace díla včetně práce a servisu u zákazníka;
  • Testování a úprava zařízení;
  • Komunikace napříč firmou (elektro, vývoj, IT, marketing, obchod, ekonom oddělení) a externími pracovišti (výrobní firmy, služby, univerzity, ústavy apod.);
  • Zjišťování a analýza potřeb zákazníka a navrhování vhodného řešení;
  • Podpora obchodního oddělení v nabídkové fázi (kalkulace cenové nabídky);
  • Sledování a aplikace vývojových trendů.

    Požadavky

  • VŠ vzdělání v oboru elektronika, mikroelektronika, přístrojová technika nebo SŠ elektrotechnická s maturitou;
  • Absolvent;
  • Zájem o vývoj nových zařízení

    ŘP sk. B

  • Vhled do elektrotechniky, mikroelektroniky, počítačového řízení, hydrauliky, pneumatiky, termodynamiky; na úrovni potřebné pro vývoj projektů agregovaných technologických celků;
  • Kreativita, dobrá představivost, komplexní uvažování a smysl pro detail;
  • AJ na komunikační úrovni slovem i písmem výhodou;
  • Ochota k více denním služebním cestám - realizace zakázky;
  • Využívání moderních komunikačních technologií pro každodenní práci

  • Proaktivní a zároveň kriticky analytický přístup;
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost;
  • Férové jednání, zdravá sebejistota a dostatečná sebereflexe.

    Nabízíme :

  • Flexibilní pracovní doba;
  • Práce na velmi zajímavých projektech;
  • Možnost seberealizace při spolupráci se zahraničními firmami;
  • Osobní a profesní růst ve stabilní ryze české společnosti;
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy);
  • Motivační finanční ohodnocení

    Místo výkonu práce : Brno

    Datum nástupu do práce : Ihned.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 23 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.