Výrobní kovodělník/ce
KM konsult s.r.o.
Hulín, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Pravčice u Hulína - Náplň práce : Fyzicky náročná práce. Navěšování materiálu určeného k pozinkování, kontrola materiálu.

Svěšování materiálu po pozinkování, čištění, třídění, balení materiálu. - Požadavky : vyučení, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce -

Nabízíme : motivační mzdu, benefity - 5 týdnů dovolené, bonusy / prémie, roční odměny, příspěvek na stravování, nástup možný ihned -

Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : zdenek kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p. Večerka.

 • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.
 • r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost