Montážní dělníci/ce mechanických zařízení
TOP RECRUIT s.r.o.
Ostrava, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Lihovarská č.p. 1378 / 11, O - RadvaniceKontakt osobně na adrese Denisova 639 / 2, Ostrava, 4.patro.Pro svého klienta momentálně hledáme šikovné kolegy do výroby.

Nástup Ihned.Nabízíme : - Zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti (práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi)- Hlavní pracovní poměr- Motivující finanční ohodnocení- Motivující měsíční prémie (5.

400 Kč až 6.750 Kč)- Stravovací lístky- 1 směnný provoz (ranní směny)- Příspěvky na narozeniny, narození dítěte, svatbu, den dětí a mnoho dalšíchNáplň práce : - Demontáže nových automobilů- Balení rozebraných dílů- Manipulace s materiálemPožadujeme : - Základní vzdělání- Praxe ve výrobní společnosti- Zodpovědnost, pečlivost a časová flexibilita

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost