Dělník/ce komor (skladů) příprava salámů pro expedici
KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Kroměříž, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

PRACOVIŠTĚ Kroměříž- požadujeme : nižší střední odborné vzdělání, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce- nabízíme : práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké výhody, PD Po-Pá 6 : 00-14 : 30 hod.

Stř-Ne 6 : 00-14 : 30 hod., nástup možný ihned po vstupní lékařské prohlídce, doba určitá 2 roky s možností prodloužení- benefity : příspěvek na stravování, na rekondiční pobyty, na životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna za vitalitu, za hospodářský výsledek- Kontakt osobně na pracovišti pouze každé úterý v rozmezí 8 : 00-11 : 00 hod.

p. Bradová). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. Příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost