Junior asistent/ka projektového manažera a stavbyvedoucího
LogTech, s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 3 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : K letišti č.p. 1019 / 6, 161 00 Praha 6kontakt : Štěrbová Hana Bc., tel. : 720054180, e-mail : hana.

sterbova logtech.cz-Administrativní aktivity spojené s realizací projektů oprav, modernizací, upgradů systémů manipulace se zavazadly a bezpečnostní kontroly v Terminálu 1 a 2-

Zápisy z porad-Překlady z EN do ČJ a ČJ do EN (zápisy, protokoly apod.)-Evidence příchodů a odchodů montážních pracovníků, evidence provedených školení, evidence přijatých a odevzdávaných dokumentů-

Zajišťování vstupů a vjezdů do vyhrazených prostor-Evidence veškerých dokumentů, protokolů, -Zajištění veškerého kancelářského spotřebního a provozního materiálu a kancelářských potřeb-

Vedení pokladní knihy-Zajištění chodu "kuchyňky"-Podpora zahraničních kolegů při vyhledávání bydlení, rezervaci ubytování apod.

Práce budou vykonávány systematicky, organizovaně s využitím běžných office aplikací (zejména Word, Excel, Outlook) a mobilního telefonu.

práci se uplatní anglický jazyk (slovem i písmem). Důležitá je souhra s projektovým / stavbyvedoucím, respektování rolí, které se dle situace mohou redefinovat.

Je nutné respektovat, že členy realizačních týmů mohou být jak kolegové z firmy LogTech, tak kolegové z dalších partnerských společností.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost