Kurýr/řidič pro rozvoz zásilek - Pardubický kraj
Freedom Cars - Lukáš Svoboda
Pardubice
před 3 dny
source : Superkariera

Autodoprava FREEDOM CARS poskytuje tyto služby :

Autodopravu vnitrostátní i mezinárodní, nákladní i dodávkovou dopravu, kamionovou dopravu.

Dále spediční služby - veškeré služby související s transportem zboží v ČR i zahraniční. Nabízíme skupinovou přepravu osob až devítimístnými vozy.

Hudební kapely na koncerty...apod.)

Aktivně řídíte, jste držitel řidičského průkazu skupiny B? Máte čistý trestní rejstřík a jste flexibilní a spolehlivý? Hledáme Vás! Jsme stabilní společnost s týmem zkušených zaměstnanců a rádi přijmeme do svých řad nového kolegu.

Náplní Vaší práce bude rozvoz a doručování balíčků a balíků příjemcům. Pracovní pozice je vhodná pro uchazeče z okresu Hradec Králové, okresu Pardubice, okresu Náchod.

Požadujeme

Vhodný kandidát by měl být samostatný, flexibilní, spolehlivý, měl by mít příjemné vystupování a umět si zorganizovat práci a úkoly, které mu budou přiděleny.

Řidičský průkaz skupiny B je nezbytný. Praxe v oboru je výhodou ne podmínkou.

Nabízíme

Pravidelná měsíční mzda a výkonnostní bonusy jsou základem.

Samozřejmostí u nás je příspěvek na dopravu, služební SIM, sjednané pojištění odpovědnosti, také 25 dní dovolené a po zaučení můžete čerpat další zaměstnanecké výhody.

Nástup možný ihned nebo po domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost