Strážný/á OZP
Bartoň a Partner s.r.o.
Mokrá-Horákov
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt : telefonicky (V pracovní dny mezi 7.30 - 16.00)Uchazeč / ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (735 171 157) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Pouze pro OZP.Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č. 435 / 2004 Sb.

Uchazeč / ka musí mít čistý trestní rejstřík, znalost práce na počítači, certifikát strážného výhodou. Pracovní doba je rozvržena do 12 hod.

směn (6-18, 18-6). Nástup možný ihned. Plný nebo zkrácený úvazek. Dobrá dopravní dostupnost autobusem č. 701 i o víkendech.

Náplň práce : evidence vjíždějících vozidel a osob, administrativní činnost, na noční směně obchůzková činnostMísto výkonu práce : Mokrá-Horákov 359

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost