C# VÝVOJÁŘ
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

Jsou pro tebe IT technologie životním prostředím? Máš zájem rozvíjet své znalosti a vědomosti? Jsi rodilý mluvčí v C#? Neztratíš se v .

NET Frameworku? Pak hledáme právě Tebe! Staň se součástí ryze české společnosti, která je páteří nadnárodní firmy, zabývající se vývojem a tvorbou jednoúčelových strojů.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vývoj grafického softwaru v jazyce C#
  • Implementace softwaru
  • Testování vlastního kódu
  • Dokumentace vývoje
  • Pracovní cesty po Evropě
  • CO POŽADUJEME?

  • Znalost práce a programování v C#
  • Široký přehled v .NET Frameworku
  • Zkušenosti s SQL
  • Pokročilé vědomosti verzovacích systémů (Perforce, GIT)
  • Otevřenost novým technologiím
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • CO NABÍZÍME?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Zahraniční cesty
  • Pravidelný růst mzdy
  • Práce jako OSVČ (s využitím firemní účetní)
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.