NÁSTROJAŘ/-KA
FONAK Kbelnice, s.r.o.
Kbelnice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

NÁSTROJAŘ / -KA - SOUSTRUŽNÍK / -CE - pracoviště Kbelnice. V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail : použijte odpovědní formulář případně se obracejte v době od 9 : 00 do 16 : 00 na tel.

použijte odpovědní formulář pí Knobová. Požadujeme : vyučení v oboru obráběč kovů, nástrojař, zkušenost s prací na těchto strojích výhodou : bruska na kulato, frézka, přesná vyvrtávačka,.

 • dále požadujeme spolehlivost, loajalitu vůči zaměstnavateli, samostatnost při práci, flexibilitu, chuť stále se učit a rozvíjet, týmového ducha, zájem a nadšení do této práce.
 • Nabízíme : práci na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, motivační finanční ohodnocení, možnost růstu v rámci společnosti, příspěvek na stravování, nástup ihned nebo dle dohody, mzdu od 120,-

  Kč / hod a výše, dle zkušeností a dohody.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost