Instalatér pneumatických, hydraulických a mazacích rozvodů
Wheelabrator Czech s.r.o.
Příbram, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pozice : Instalatér pneumatických, hydraulických a mazacích rozvodůDalší požadavky : Z důvodu rozšíření našeho portfolia vyráběných strojů hledáme nové posily na doplnění stavu.

Pokud jste šikovní, zruční a orientujete se v technické dokumentaci, pak hledáme právě Vás! Staňte se součástí našeho týmu!CO VÁM NAŠE SPOLEČNOST NABÍZÍ?

o Přátelský kolektiv, který drží při sobě o Stabilní a perspektivní zaměstnání o Týden dovolené navíc o Flexibilní pracovní doba o Odpovídající mzdové ohodnocení a měsíční finanční bonus o Finanční věrnostní odměny o Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění o Sportovní vyžití s kolegy (Cyklovýlety, turistika, rybaření) o Možnost zajistit si kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele (1x denně vstupné zdarma do spřátelených sportovišť - fitness, wellness, plavání) o Zvýhodněné vstupenky do příbramského kina a divadla o Dostupnost MHD, hlídané parkoviště, přístřešek pro kola a motorky v areálu společnosti včetně zázemí (stojany, sprchy) o Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky o Závodní stravování přímo v areálu společnosti o Mnoho dalších benefitů a zvýhodnění pro naše zaměstnanceVAŠÍ KAŽDODENNÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE : o Instalace rozvodů po strojícho Testování a seřízení nainstalovaných systémůo Příprava a kompletace údržbových jednotek a ventilových bateriío Ohýbání trubek na poloautomatickém stroji nebo ruční ohýbačkouo Ošetřování a údržba používaných nástrojů a nářadíNA TUTO POZICI BUDETE POTŘEBOVAT : o SOU, technické zaměřenío Praxi na podobné pozici alespoň 2 rokyo Základní svářečské zkoušky na CO2o Orientaci v technické dokumentacio Šikovnost, zručnost, přesnost, smysl pro detailV případě zájmu o volnou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel výběrového řízení na pracovní pozici, o kterou se ucházíte a pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Zam. výhody : Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, sportovní či kulturní aktivity a další benefityNástup : 1.10.

21 Mzda : od 30 000 kč / měs.Kontakt : Vrbová Jana Bc., tel. : 318 479 210, e-mail : jana.vrbova noricangroup.comTel. fyz.

pracoviště : 318 479 111, fax : 318 479 333První kontakt : e-mailem nebo telefonicky (9-15 h.)Místo výkonu práce : Za Balonkou 269, 261 01, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost