Řidič, strojník, stavební dělník
HOLD, s.r.o.
Chrudim, Orel
před 4 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Orel 35NÁPLŇ PRÁCE : Hledáme spolehlivé řidiče (ŘP sk. C, E, případně T), možná i kombinace; strojníky a pomocné stavební dělníky.

Práce pouze ve všední dny. Náplní práce je zajištění logistiky na našich stavbách, převážení materiálu. Pomocné práce na stavbě.

Nástup možný ihned. POŽADAVKY : Praxe vítána.ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Příspěvek na dopravu pro dojíždění do zaměstnání. Příspěvek na stravování.

Zajištění pracovních oděvů. Po uplynutí zkušební doby možnost dalšího vzdělávání. Práce na nových vozidlech (strojích). Rodinná firma -

přátelský kolektiv.První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7 : 00 - 15 : 00 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost