Stavbyvedoucí kolejových staveb pro prestižní stavební společnost !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Litoměřice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Staňte se tím kdo zabezpečuje odborné vedení provádění stavby - nově obsazujeme pozici stavbyvedoucího.Jsme rodinná stabilní a prosperující společnost.

Uvítáme kolegy s praxí v dopravních a pozemních stavbách mostech i ocelových konstrukcích.SJaká práce na Vás čeká : Zajišťování organizace staveniště řízení provozu na něm koordinace podřízených mistrů dělníků a ostatních účastníků stavby dodržování BOZPVedení stavebního / montážního deníku dle příslušné dokumentace a harmonogramu spolupráce s technickým dozorem investora koordinátorem BOZP apod.

Zodpovědnost dohled nad přidělenou stavbou příslušnou železniční tratí vlečkouCo od nového kolegy požadujeme : SŠ / VŠ technického nebo stavebního směruŘP.

skupiny B podmínkouZkušenost s vedením staveb a podřízených pracovníkůPracovitost zodpovědnost flexibilitu ochotu se učit novým věcemNa co se u nás můžete těšit : Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy na plný úvazek (na dobu neurčitou)Služební mobil notebook automobilVýše mzda v závislosti na Vašich znalostech a zkušenostech Mnoho dalšíhoVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost