Projektový manažer pro lodní dopravu na Slezské Hartě
Mikroregion Slezská Harta
Leskovec nad Moravicí, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Popis pracovní pozice Manažer je nejvyšším pracovníkem lodní dopravy - jeho podřízení jsou obsluhy lodí a infocentra - komunikuje se zástupcem mikroregionu, společně plánují provozní záležitosti - komunikuje s úřady, plavební správou, hrázným, povodí Odry, s výrobcem plavidla- řídí provoz infocentra, organizuje personál dle potřeby lodní dopravy v plném rozsahu- přijímá personál - platební podmínky, forma zaměstnání (HPP, půl úvazek, dohoda o PČ, o PP) - zajistí proškolení personálu - bezpečnost práce, první pomoc, proškolení výrobce lodi Harta - aktivně zajišťuje propagaci - media TV, rádio, sociální sítě, podklady pro obsah webových stránek atd.

 • vytvoří nabídky výletních plaveb pro firmy, školy, domovy důchodců, svatební studia atd. - aplikuje v praxi vyhlášky a předpisy spojené s provozováním lodní dopravy, pojištění odpovědnosti podnikatele - zpracuje provozní řád lodní dopravy - dle pokynů státní plavební správy - řídí zásobování pohonných hmot, zásobování lodního bufetu, cateringu na firemní akce, svatby - zajišťuje provozní stav plovoucích zařízení vůči kolísání vodní hladiny ve všech obcích - odvádí tržby a komunikuje s účetní mikroregionu - zajistí servisní firmy elektro, mechanika, vývoz fekálií- zajišťuje personální obsazení lodí (kapitán, lodník apod.
 • zajišťuje příslušné revize a prohlídky lodí a zařízení souvisejících s lodní dopravou- vede agendu zaměstnanců + evidence školení, lékařských prohlídek, docházky apod.

 • vede si měsíční výkaz práce dle dotační smlouvy a dbá na plnění této dotační smlouvy - bod povinná publicita Požadavky a předpokladyBezúhonnost, schopnost vést zaměstnance, schopnost komunikace v krizových situacích, aktivní řidičské oprávnění skupiny B + přívěsný vozík, vysokoškolské vzdělání výhodou, možnost zvýšení odbornosti v lodní dopravě (zkoušky na lodníka, vůdce malého plavidla, kapitána), zkušenosti v cestovním ruchu, iniciativa, samostatnost, flexibilnost, práce na PC - pokročilá, základy legislativy ve vztahu k SPS (státní plavební správa) , základní zkušenosti s lodní dopravou, ochota s dalším vzdělávaním v oblasti lodní dopravy, znalost cizího jazyka výhodou , časová flexibilita (často práce o víkendech)Odměňování- pracovní poměr na dobu určitou od 1.
 • 4. 2020 do 30. 11. 2020 se zkušební dobou v délce 2 měsíců, s možností následného prodloužení - mzda ve výši 25.000,- Kč, plus flexibilní složka mzdy měsíčně - odměnaTermíny- pro podání přihlášky do výběrového řízení je do 31.

  3.2020 do 10,00 hodin buď písemně na výše uvedenou adresu, datovou schránkou : ID fpav85f, e-mailem : použijte odpovědní formulář nebo osobně na Obecní úřad v Moravskoslezském Kočově - obálku označit viditelně "Výběrové řízení na pozici manažer pro lodní dopravu"- poté proběhne výběr vhodného uchazeče, případně pohovorPřihláška musí obsahovat- profesní životopis včetně případného kontaktu na uchazeče- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání- výpis z rejstříku trestů - ne starší 3 měsíců- další doklady (kurzy, osvědčení, apod.

  případné reference, pracovní posudkyZ : 1.3.2020

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost