Sales specialista
Friendly Finance s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Olivova č.p.

2096 / 4, Praha 1 - Nové Město.

Kontaktní osoba : pan Konopka Lukáš Mgr., tel. : 737 870 794, e-mail : lukas friendlyfinance.eu. Náplň práce : aktivní komunikace se zákazníky, kteří projevili zájem o naše produkty a služby, veškerá komunikace probíhá s našimi věrnými klienty, kteří opakovaně projevují zájem o naše služby - nejdená se o žádný tzv.

tvrdý telemarketing.

Hlavním cílem a náplní práce je najít s klienty vhodné řešení aktuální situace a nebo s výběrem produktů, který pro ně bude ten nejvýhodnější, poskytování informací o novinkách a aktuálních kampaních, administrativa spojená se záznamy do databáze, tzn.

veškerou komunikaci s klientem je potřeba zaevidovat do interního systému, pro snadnější komunikaci s klienty, kteří se na nás rádi znovu obracejí.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost