VŠEOBECNÁ SESTRA
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : - specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Požadujeme : - odbornou způsobilosti dle zákona č.

96 / 2004 Sb., v platném znění; - schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování; - pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky : - pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.

Nabízíme : - zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti; - podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např.

další odborné vzdělávání s podporou nemocnice); - možnost ubytování.

Benefity : - nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti : - týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-

Kč, dotované stravování (oběd za 33,- Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel.

rodinný tarif, nekuřácké prostředí Pracovní doba : 6 : 00-18 : 00 - 12 hod.

směna, 18 : 00-6 : 00 - 12 hod.

směna.

Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost