Obsluha vrtací soupravy
Explosia a.s.
Klatovy, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Životopisy v elektronické podobě zasílat na e-mail : použijte odpovědní formulář Pracovní náplň : Provádění vrtacích prací na lomech.

Obsluhovaný stroj : vrtná souprava. Pracovní doba od 6-14 h. Pracovněprávní vztah na dobu : určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou Požadujeme : " Strojní průkaz " Manuální zručnost " Flexibilita (ochota cestovat, variabilní pracovní doba) " Řidičský průkaz sk.

B " Dobrý zdravotní stav " Čistý trestní rejstřík Nabízíme : " Možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj " Motivační složku mzdy -

osobní hodnocení " zaměstnanecké výhody - dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty Pracoviště : Litice, Pňovany, Svrčovec a Těškov

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost