šič/ka
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

pracoviště Kroměříž- Náplň práce : šití stanů, plachet apod- Požadujeme : vyučení, požadovaná praxe v šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost, v případě menší praxe možnost také práce jako pomocné síly šicí dílny-

HPP na dobu doba určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody (ideálně ihned), motivační osobní ohodnocení, pracovní doba 7 : 00 -

15 : 30 hod.- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu : použijte odpovědní formulář nebo kontaktu na tel.

použijte odpovědní formulář p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

 • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.
 • r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost