VŠEOBECNÁ SESTRA
Nemocnice Ostrov s.r.o.
Ostrov, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

VŠEOBECNÁ SESTRA, PRAKTICKÁ SESTRAKontakt : pí Michaela Jirkovská, tel. : 608 070 839 (denně 7 : 00 - 11 : 30 a 13 : 00 - 15 : 30), e-mail : jirkovska nemostrov.

czPožadujeme : - SZŠ, VOS, VŠ- pomaturitní specializační studium v oboru ARIP - výhodou- Potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti- Profesionální přístup k plnění úkolů, samostatnost- Iniciativu, komunikativnost- Loajalitu k zaměstnavateliNabízíme : - Zajímavou a zodpovědnou práci perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení- Zajímavé platové podmínky, pravidelné bonusy- Možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje- Zvyšování či prohlubování kvalifikace Zaměstnanecké bonusy : - 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, dotované stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce atp.

Místo výkonu práce : U Nemocnice 1161, Ostrov 363 01Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vašeho životopisu společnosti NEMOS PLUS s.

r.o. se sídlem Na Florenci 2116 / 15, 11000 Praha 1, IČ : 47714913 / Nemocnice Ostrov, U nemocnice 1161, 363 01 Ostrov ("Společnost"), může tato Společnost, coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v tomto životopisu za účelem vedení výběrového řízení.

Váš životopis a osobní údaje v něm obsažené bude společnost zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si Společnost a další osoby NEMOS PLUS s.

r.o. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 18 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa.

Takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat kontaktováním Společnosti.Zasláním životopisu souhlasím s ponecháním mého životopisu pro účely kontaktu v případě uvolněného pracovního místa.

Společnost může osobní údaje z Vašeho životopisu zpracovávat automatizovaně i manuálně, a to jak vlastními silami, tak prostřednictvím určených zpracovatelů, jejichž aktuální seznam Vám Společnost poskytneme na vyžádání.

souvislosti s ochranou osobních údajů máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost osobních údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost