Security Senior Analyst
Accenture Services, s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : PrahaKontaktovat mailem : Čásenská Andrea, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadavky : Osobní schůzka pouze po předchozí domluvě.

Název pozice : Security Senior Analyst. Středoškolské vzdělání, Znalost španělštiny na úrovni rodilého mluvčí, znalost angličtiny, zkušenost s programovacím jazykem Python, certifikace vítána, zkušenosti - penetrační bezpečnost mobilních aplikací, ,InfoVista Developer, zkušenosti se SIEM a kybernetickou bezpečností.

Poznámka : Směnnost ve dvou variantách - pokud po úspěšném absolvování vstupní pracovní lékařské prohlídky bude zaměstnanec uznám schopným 2směnného provozu, bude pracovat ve 3směnném provozu, jeho pracovní úvazek bude plný 37,5 hod / týdně a tato skutečnost bude ošetřena dodatkem pracovní smlouvy.

Pokud zaměstnanec nebude při vstupní pracovní lekařské prohlídce uznán schopným 2směnného provozu, zůstane jeho pracovní úvazek plný 40 hod / týdně a pracovat bude v jednosměnném provozu.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost