PRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE
SKALIČAN a.s.
Česká Skalice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu určitou. Noční provoz, pracovní doba od 18 : 00 hod. (začátek směn je v neděli). Náplň práce : pracovník / pracovnice na středisku expedice masa a uzenin má odpovědnost za obsluhu vah na expedici uzenin při expedování zboží, udržování řádu a pořádku na oddělení expedice.

Požadavky : min. střední odborné vzdělání s výučním listem, chuť pracovat, spolehlivost a zodpovědnost, poctivý přístup k práci.

Výhodou je základní znalost práce na PC, znalost druhů masa a masných výrobků.Zaměstnanecké výhody : práce v energickém týmu, sleva na firemní produkty, ubytování na podnikové ubytovně, každý měsíc balíček firemních produktů, podnikové stravování, odměny při pracovních jubileích.

Kontakt - paní Dufková Monika, tel. : použijte odpovědní formulář (Po-Pá od 06 : 00 hod. do 14 : 30 hod.), e-mail : použijte odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost